Beschikbare pups
Op dit moment is er geen pup beschikbaar. Dat wisselt snel: een nestje is meestal al vergeven voordat de pups geboren zijn.
Van interesse tot pup in huis
-
1
Je laat weten dat je interesse hebt
Via het formulier op de interessepagina. Vertel daar vooral over je gezin, je huis en je dagindeling — daar kiest Patty de match op, niet op wie het eerst reageert.
-
2
Patty neemt contact op
Persoonlijk, geen automatische mail. Past het bij een pup die er nu is of binnenkort komt, dan hoor je dat meteen; anders komt je aanvraag op de wachtlijst.
-
3
Kennismakingsgesprek
Telefonisch of via videobellen. Je stelt alles wat je wil weten en Patty vertelt over de pups en de ouderdieren. Dit gaat twee kanten op: jij kiest ons, wij kiezen jou.
-
4
Naar huis
Als het zover is, ontwormd, ingeënt, gechipt en met een dossier waarin alles staat wat we over je pup hebben bijgehouden.
Geen pup gevonden die past? Meld je dan aan voor de wachtlijst. Zo hoor je het als eerste zodra er een nestje verwacht wordt.